I Wojewódzki Konkurs Pierwszej Pomocy "Ratujmy innych bezpiecznie"

Opublikowano: 2023-05-15 18:59, Numer artykułu: 68536 , Autor: G.Wiśniewska

I Wojewódzki Konkurs Pierwszej Pomocy "Ratujmy innych bezpiecznie". W zawodach wzięło udział 5 drużyn- z Koronowa, Golubia- Dobrzynia oraz Bydgoszczy. Poprzeczka konkursowa umieszczona została bardzo wysoko, młodzi ratownicy musieli zmierzyć się aż z trzema etapami zawodów. Zespoły rozwiązywały test, udzielały pomocy poszkodowanym w pozorowanych wypadkach oraz wykonywały resuscytację krążeniowo- oddechową. Wszyscy uczestnicy poradzili sobie fantastycznie, a różnice w punktacji końcowej były minimalne. Pierwsze miejsce w zawodach zajęła drużyna NASZEJ SZKOŁY w składzie Klaudia, Weronika i Eryka, drugie miejsce zajął zespół z Golubia-Dobrzynia, a na trzecim miejscu uplasowali się ratownicy z OSW nr 3 z Bydgoszczy.
BRAWO, jesteśmy z Was dumni! Umiejętnościami zachwycacie, w szkole o bezpieczeństwo dbacie!
Dziękujemy Stowarzyszeniu Na Przekór za ufundowanie nagród dla Wszystkich Uczestników!!!