Opublikowano: 2020-03-09 21:01, Numer artykułu: 16607 , Autor: A.Głowińska
W naszej szkole uczą się dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczniowie od najmłodszych lat otaczani są wszechstronną opieką pedagogiczną. Rodzinna atmosfera, unikalny, swojski klimat eliminują anonimowość, a co za tym idzie umożliwiają kompleksowe poznanie i zdiagnozowanie dziecka. Naszą kadrę stanowią wyspecjalizowani pedagodzy, logopedzi, rehabilitanci oraz psycholog. Dzieci objęte są wszechstronnymi działaniami wspierającymi ich rozwój. Podejmowanych jest szereg innowacyjnych, nowatorskich działań dydaktyczno-wychowawczych ukierunkowanych na wszechstronny rozwój Twojego Dziecka! Naszych nauczycieli cechuje otwartość i gotowość współpracy z rodzicem dla wspólnego dobra-ROZWOJU TWOJEGO DZIECKA! Przy szkole działa Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Na Przekór", które podejmuje szereg dodatkowych działań wspierających rozwój naszych podopiecznych:)

W szkole działa Regionalny Klub Olimpiad Specjalnych Naprzód.