Sztafeta Betlejemskiego Światła Pokoju

Opublikowano: 2022-12-22 22:58, Numer artykułu: 64494 , Autor: G.Wiśniewska

Sztafeta Betlejemskiego Światła Pokoju trwa.

"Światło dla Ciebie" - pod takim hasłem w tym roku podąża sztafeta BŚP po całym świecie. Dziś kolejne miejsce rozbłysnęło symbolem pokoju, braterstwa i radości. Harcerze naszej 25 BDH Nieprzetartego Szlaku "Stefanki" - uczestnicząc w tej wielkiej sztafecie - 13 grudnia wzięli udział w przekazaniu BŚP mieszkańcom Bydgoszczy, przynieśli do szkoły i przekazali na ręce p. Dyrektor, a dziś podczas jasełek BŚP zostało przekazane całej społeczności szkolnej. Nośmy to światło w sobie i rozświetlajmy otoczenie tak, aby wspólnie zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliśmy. W tym szczególnym czasie bliskości i ciepła życzymy odpoczynku od codziennych trosk, a BŚP niech rozpala w sercach płomień szlachetności i otwartości na potrzeby drugiego człowieka.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzą harcerki i harcerze 25 BDH NS "Stefanki".