Wojewódzkie Zawody Siłowe "Herkules"

Opublikowano: 2024-03-24 12:31, Numer artykułu: 80558 , Autor: G.Wiśniewska

Za nami Wojewódzkie Zawody Siłowe "Herkules" dla Szkòł Specjalnych, które odbyły się w NASZEJ SZKOLE! Zawody miały charakter indywidualny. Udział wzięło 18 sportowców z 6 placòwek naszego województwa.
Rywalizacja była bardzo zacięta i wszyscy zawodnicy walczyli na 100%... dźwigali, rzucali,turlali, biegali, walcząc o każdy, kolejny punkt i jak najlepszy czas.
Waga płaczu, spacer drwala, wyciskanie sztangi i bieg z oponami....żadna konkurencja nie była im straszna!
Na I miejscu uplasował się młody sportowiec z KPSOSW nr 2 z Bydgoszczy, na drugim miejscu na podium stanął nasz zawodnik Kacper z kl. VII a, a 3 miejsce zajął siłacz z KPSOSW nr 1z Bydgoszczy.
Naszą szkołę reprezentowali jeszcze Michał z kl. I PP i Dawid z kl. II PP.
Gratulacje dla wszystkich Strongmanòw. Zapraszamy za rok! Zbierajcie siły.
DziękujemyStowarzyszeniu "Na Przekòr" za zasponsorowanie nagród i medali dla zawodników