Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Opublikowano: 2023-10-05 19:31, Numer artykułu: 72752 , Autor: A.Głowińska
4 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swoje programy na apelu szkolnym już w  piątek 29 września. Wspaniałe plakaty wyborcze zaprezentowali: Zuzanna - IV a, Weronika V a, Jakub -V a, Magda -VI a,  Jacob - VII b, Łukasz I PP, Dawid - II bPP.
 Nie zabrakło chwytliwych postulatów między innymi: „brak prac domowych”, „dzień bez jedynki” czy „większa ilość dyskotek”. Nad całością wyborów czuwały panie, opiekunki Samorządu Uczniowskiego. W komisji wyborczej zasiadali uczniowie: Gracjan - kl. VII a  i  Dawid  - kl. VIII a.
Głosami szkolnych wyborców do Samorządu Uczniowskiego wybrani zostali:

Dawid - IIb PP
Jacob - VII b.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 31 wręczył uczniom akty powołania do pracy w samorządzie w roku szkolny 2023/24.

Gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska. Wszystkich uczniów klas 4-8 zapraszamy do włączania się w działalność samorządu.